Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
  1. #11
    Senior Member Cefiar's Avatar
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    Melbourne, Australia
    OS
    Android
    Posts
    795
    edsel: The polish LOTB community just chatting and trying to connect with each other.

    Note: Google Chrome (on a PC) can translate the page if you right-click and select "Translate to English" in the dropdown. I think there's similar functionality on Google Chrome on Mobile too.

    There's not been much more chat in here since the announcement of stricter adherence to the forum rules, which specifically mentions that the forum is English only. I understand why, but if you've got people playing that don't know English well, it can make it hard for them to connect with others.
    Cef-6313
    "To summarise the summary of the summary: people are a problem" - Douglas Adams

    Clan - Frogs of War

  2. #12
    Member Tiger's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Location
    Poland
    OS
    Android
    Posts
    36
    Siemano, tak się składa że też jestem stąd

    Jakbyście mieli te fikuśne talizmany jak lightning, predator, comet itd to potrzebuję pomocy z misjami.

    Gram wszystkimi trooperami codziennie więc zawsze te punkciki wpadną ode mnie

    Tiger-0499

    Pozdro
    Tiger-0499

    Thank you guys for everything and good luck!

  3. #13
    Senior Member Knut-3112's Avatar
    Join Date
    May 2018
    OS
    Android
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by motochemik View Post
    Witam I pozdrawiam !!! Wysłałem do Was zaproszenie jak macie miejsce w slocie.....Wiem że nas mało ale od czegoś trzeba zacząć......
    Gracie arene ? jakie wyniki macie ?
    Dzięki, zaakceptowałem.
    Najwyższe miejsce jakie udało mi się zająć na arenie pod koniec tygodnia to 137. Ostatnie kilka tygodni już mi się nie chciało i ustawiłem lekką do pokonania obronę dla jaj. W tej chwili znowu wróciłem do normalnej obrony, ale gdy się zbliżam do około 300 miejsca, to walki stają się bardzo długie i upierdliwe. Dlatego podejrzewam, że w tym tygodniu znowu skończę na Duelist I. Przeskok między Duelist I a Warlord III jest olbrzymi, a różnica w nagrodach praktycznie żadna.

  4. #14
    Member Feajy2's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Poland
    OS
    Android
    Posts
    33
    Dobrze widzieć, że jest grupa rodaków grająca w LoTB. Sam po rocznej przerwie wróciłem do gry. Śmiało zapraszać ( mam co prawda 50 trooperów ale kilku nie dających znaku życia można usunąć), moim championem jest Cyborg Eddie

  5. #15
    Senior Member Knut-3112's Avatar
    Join Date
    May 2018
    OS
    Android
    Posts
    201
    @ Feajy2 żeby Cię dodać musiałbyś podać te 4 cyferki na końcu nicka, bez tego gra nie umie wyszukać konta po samej nazwie.

    A tak w ogóle to sam się zastanawiam, czy nie zrobić sobie w końcu dłuższej przerwy. Nic się ostatnio nie dzieje, ciągle tylko eventy, które są mega monotonne. Coraz bardziej się odechciewa grać. Night City nie można się doczekać. Liczyłem na to, że wyjdzie na drugą rocznicę, a tu nic.

  6. #16
    Member Feajy2's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Poland
    OS
    Android
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by Knut-3112 View Post
    @ Feajy2 żeby Cię dodać musiałbyś podać te 4 cyferki na końcu nicka, bez tego gra nie umie wyszukać konta po samej nazwie.

    A tak w ogóle to sam się zastanawiam, czy nie zrobić sobie w końcu dłuższej przerwy. Nic się ostatnio nie dzieje, ciągle tylko eventy, które są mega monotonne. Coraz bardziej się odechciewa grać. Night City nie można się doczekać. Liczyłem na to, że wyjdzie na drugą rocznicę, a tu nic.


    Proszę bardzo, freaky-4282. Co do eventów to właśnie mam odwrotnie, zrobiłem przerwę po ukończeniu kampanii na każdym poziomie. Teraz są "emocje" z eventami i bonusowymi soulsami. Chociaż jak narazie pech i żadna postać 5* nie wpadła.
    Last edited by Feajy2; 07-09-2018 at 07:53 PM.

  7. #17
    Senior Member Knut-3112's Avatar
    Join Date
    May 2018
    OS
    Android
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Tiger View Post
    Jakbyście mieli te fikuśne talizmany jak lightning, predator, comet itd to potrzebuję pomocy z misjami.

    Gram wszystkimi trooperami codziennie więc zawsze te punkciki wpadną ode mnie

    Tiger-0499

    Pozdro
    Siema,

    Tak się składa, że mam te wszystkie "fikuśne" talizmany.
    Jak czegoś potrzebujesz, to pisz.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •