Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2018
    OS
    iOS
    Posts
    5

    Polacy rodacy-pomoc i porady....

    Witam I zapraszam do dyskusji po Polsku ponieważ nie ma takowego Forum a Sam nje ogarniam Anglika'''
    Też Mi przykro z tego powodu- ale '; komuna; nas nie oszczędzała ......
    piszcie co potrzeba i co jest niezrozumiałe w miarę możliwości pomożemy....
    Pozdro dla Wszystkich Żołnierzy !!!

    motochemik-6885

    motodiabel-4437

  2. #2
    Senior Member Kris-0707's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Wales
    OS
    Android
    Posts
    193
    Zbyt wielu naszych rodaków chyba tu nie ma, a gra jest w miare prosta i wielkiej znajomości ang raczej nie wymaga.
    Zobaczymy jak będzie się rozwijał ten wątek ...
    Daily player ...

    Current champion - Iron Maiden Eddie

  3. #3
    Member Mercifal's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Poland
    OS
    Android
    Posts
    88
    Temat pewnie się rozwinie, ale tak jak Kris powiedział, nie ma tutaj za dużo polskich graczy. Jak na razie naliczyłem może... Czterech, góra pięciu, z czego jeden chyba się wypalił, ale cóż.
    From the red sky of the east to the sunset in the west
    We have cheated death and he has cheated us

    But that was just a dream and this is what it means
    We are sleeping and we'll dream for evermore


    Rebuilding account form the scratch
    Mera-9796

  4. #4
    Senior Member Witkacy's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Warsaw, PL
    OS
    Android
    Posts
    604
    Quote Originally Posted by Mercifal View Post
    ...z czego jeden chyba się wypalił, ale cóż.
    Mercifal

    Zgaduję, że ten ''jeden'' to ja? Jak zauważyłeś - cóż Gdybyś, co chwila nie zakładał nowych kont, wiedziałbyś, że nadal gram i Twoje drugie martwe konto w miarę regularnie dostaje ode mnie 25-tki...
    Co do samej gry - zwyczajnie postanowiłem wrzucić na luz i działam teraz w trybie ''Janusz''... Nie robię questów, areny, eventów itp. itd. Jedynie tylko Secret Locations - 20-30 min. dziennie to maks. (jak mam ochotę), na resztę zwyczajnie SZKODA mi już mojego czasu, bo czy będę tracił 20 minut, czy setki godzin jak kiedyś - to efekty będą takie same... Jeśli już poswięcam czemuś swój czas - to oczekuję pewnych konkretnych efektów, w marę swojego zaangażowania... LOTB jest jedyną znaną mi grą, gdzie grając praktycznie od początku (z jakimiś tam przerwami) nie jestem w stanie dostać kluczowych postaci, które są w tej grze też od początku! I nie zanosi się na poprawę tego stanu rzeczy, bo charakterów ''od czapy'' przybywa, więc szanse na ''złowienie'' tego konkretnego maleją... Nadal jakoś nie można się doczekać opublikowania tych ''wspanialszych szans'' (greater chances) na wylosowanie porządnych postaci...

    Plus... Całe spektrum błędów (niektóre nie są poprawione od początku), bugów, zwiech i brak nowych map - jedyne co jest rozwijane to eventy - tyle, że już mnie to nie ''bierze''... Tyle...

    Pozdro,

    W
    Witkacy-2631

    In today's event: Flushy Tuesday you may try for one & only 25:

    Hallow Ed

    Don't worry be harpy

  5. #5
    Senior Member Knut-3112's Avatar
    Join Date
    May 2018
    OS
    Android
    Posts
    201
    Witam wszystkich!

    Wydaje mi się, że nas, Polaków, jest w tej grze więcej, jednak nie każdy pewnie się zarejestrował na forum. Sam dopiero zrobiłem to teraz, chociaż gram już prawie 5 miesięcy.
    Co do angielskiego - faktycznie, gra raczej jest intuicyjna na tyle, że nawet jak ktoś języka za bardzo nie zna, to jakoś sobie poradzi. Niemniej jednak, jakby ktoś miał problemy i potrzebował pomocy, niech śmiało pisze.

    Co do obecnego stanu samej gry i ciągle powtarzających się "wydarzeń" typu "Wykonaj X 150 razy" to rzeczywiście staje się to upierdliwe, odnoszę wrażenie, że tak naprawdę to jest ciągle jedno i to samo, zmieniają się jedynie detale. Dodatkowo, często ich wykonanie zajmuje kosmiczną wręcz ilość czasu, przy czym samo stworzenie takiego "wydarzenia" przez programistów zajmuje pewnie z 10 minut. Też już powoli się zastanawiam, czy nie przejść w tryb casual, chociaż jeszcze się jako tako trzymam.
    Mam 1 wolne miejsce w trooperach, więc jakby kto chciał, to można mnie dodać (choć właściwie jakbym zrobił odsiew tych mniej aktywnych, to się pewnie znajdzie więcej slotów).

  6. #6
    Senior Member Kris-0707's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Wales
    OS
    Android
    Posts
    193
    Tez mi sie wydaje, ze polsko brzmiacych nicków przewija sie na arenie calkiem sporo i masz racje, ze wielu graczy po prostu nie rejestruje sie na forum, zeby poduskutowac lub jak ostatnio tutaj bywa: po prostu ponarzekac na nieudolnosc deweloperów, badziewny drop, coraz durniejsze i czasochlonne eventy itd itd.
    Wyrzucilem jakiegos nieaktywnego troopera z listy i wyslalem zap Knut.
    Daily player ...

    Current champion - Iron Maiden Eddie

  7. #7
    Senior Member Knut-3112's Avatar
    Join Date
    May 2018
    OS
    Android
    Posts
    201
    Dzięki, zaakceptowałem Cię.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2018
    OS
    iOS
    Posts
    5
    Witam I pozdrawiam !!! Wysłałem do Was zaproszenie jak macie miejsce w slocie.....Wiem że nas mało ale od czegoś trzeba zacząć......
    Gracie arene ? jakie wyniki macie ?

  9. #9
    Senior Member Kris-0707's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Wales
    OS
    Android
    Posts
    193
    Dzięki za zap, ale wszystkie spoty zajęte przez regularnych graczy, aczkolwiek jak ktoś nie zaloguje się w ciągu 2 dni, dostanie kicka i wyślę zapkę.
    Co do areny, to raz byłem na 9 miejscu, ale to było dawno, pierwsze tygodnie areny gdzie wszyscy grali mumiami, a mój dzielny wiking uplasował się w top 10.
    Teraz na arenę mam lekko wyjebane, tak jak nasza repra na mistrzostwach u ruskich.
    Gra jest nudna, monotonna, arena niesprawiedliwa, ogólnie za dużo rng w rng.
    Daily player ...

    Current champion - Iron Maiden Eddie

  10. #10
    Senior Member edsel's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    USA
    OS
    Android
    Posts
    764
    Umm, what am I missing here?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •